Kova Burcu İle Başak Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/kova-burcu-basak-burcu-uyumu-e1576756789795.jpg
KOVA İLE BAŞAK

Başak burcuyla iş konusunda iyi anlaşacağınızı sanabilirsiniz. Kova burcu başak uyumu. Çalışkanlığı ve tutumlu oluşu sizi çekebilir ama bir süre son­ra ayrı dünyaların insanları olduğunuzu anlarsınız. Başak burcunun eleştiri­ci, kuşkucu ve kıskanç tavırlarından rahatsız olabilirsiniz. İş ortamında faz­la detaylarla uğraşması ve parasal değerlere verdiği önem sizi sıkabilir.

KOVA VE BAŞAK AŞK UYUMU

Başak burcuyla evlendiğinizde kısa süre sorunlarla yüz yüze gelirsiniz. O sizin aşırı özgür olmanızı kabul etmeyecek ve sizi kısıtlamaya çalışacak­tır. Siz de onun eleştirilerine, ayrıntılarla uğraşmasına, aşırı duygusal dav­ranışlarına dayanamazsınız, sinirleriniz bozulur. Özel haritalarınızdaki yıl­dız etkileşimleri ve yükselen burç etkileri durumu değiştirebilir.

KOVA VE BAŞAK ARKADAŞLIK UYUMU

Sorumluluk duygusu fazlasıyla gelişmiş Başak insanıyla arkadaş olabi­lirsiniz. Yalnız her davranışını kontrol altında tutan Başak, sizin özgür ve entelektüel davranışlarınızı hoş karşılamayacaktır. O sizin gibi idealist de­ğildir. Attığınız her adıma kuşkuyla yaklaşacak ve tedbiri elden bırakmaya­caktır. Duygusal ve titiz davranışlarıyla sizi bunaltacak, maddi değerlere verdiği önem sizi sıkacaktır. İlişkiniz uzun süreli olmayabilir.

Takip Et