Kova Burcu İle Balık Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/kova-balik-uyumu-e1576749360662.jpg
KOVA İLE BALIK:

Kova burcu balık uyumu. Uyumlu, duygusal, sessiz Balık burcu ilginizi çe­kebilir. Güvensiz olduğu ve çabuk fikir değiştirdiği için iş konusunda an­laşmanız zordur. İş ortamında karar vermekte zorlanacak, ikilem yaşaya­cak, sizi de etkileyecektir. Etki altında kalmadan kararlarınızı uygulayabilirseniz onu kolaylıkla yönetebilirsiniz. Yaptıklarınızı bir gün hoş karşılar­ken, aynı şeylere başka bir gün karşı çıkabilir. Bu tutumuyla başarı grafi­ğinizi aşağı çekebilir.

Arkadaş olarak Balık burcunu aşırı duygusal ve hayalci bulabilirsiniz.Davranışları size abartılı gelebilir. Onunla hayallerinizi paylaşabilir, onun yanında kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Değişken olduğu için onunla deği­şik zevkleri paylaşabilirsiniz. Yalnız o size ayak uydurmakta zorlanacak, sizi fazla bilgili ve kültürlü bulacak, rahatsız olacaktır. Yine de seveceğiniz ve hoşlanacağınız biri olarak düşünebilirsiniz.

Aşk konusunda duygusal, romantik, hayalperest Balık burcundan ilk başta çok hoşlanabilirsiniz. O durmadan size hayallerinden bahsedecek, aşırı duygusal davranışlarda bulunacak, hep onunla ilgilenmenizi isteye­cektir. Kıskançlık gösterileri yapacak, sizi duygusuzlukla suçlayacak, za­manla sizi sıkacak, üzerinizde duygusal baskı oluşturacaktır. Doğum hari­tanızdaki yıldız konumları ve yükselen burç etkileri durumu değiştirebilir.

Takip Et