Kova Burcu İle Aslan Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/kova-burcu-aslan-burcu-uyumu-e1576757510614.jpg
KOVA İLE ASLAN

Karşıt burcunuz Aslan burcuyla birbirinizi ta­mamlayan yönleriniz vardır. Fikir olarak birbirinizle anlaşamayabilir, kü­çük ayrıntılar yüzünden şiddetli kavgalar yaşayabilirsiniz. Eşit haklara sa­hip olarak yaptığınız çalışmalarda Aslan’ın başarısına hayran olabilirsiniz. Onun ürettiği pratik çözümler ve sizin akılcı planlarınız size istediğiniz ba­şarıyı getirecektir. Yönetimi Aslan’a bırakmalı, fakat parasal konularla siz ilgilenmelisiniz. Kova burcu aslan uyumu. Aslan’ın yüksek egosu ve sizin hayalleriniz birleşince or­tak krallıklar kurarsınız, hayallerinizde olsa bile…

KOVA İLE ASLAN AŞK UYUMU

Karşıt burcunuz olan Aslan burcuna hayran olacaksınız. Onun üstün ve kendinden emin tavırları sizi büyüleyecektir. Bir Aslan ile evlenirseniz kendinizi kral ve kraliçe gibi hissedebilirsiniz. Ama onunla hayatı paylaş­mak zordur. Sakin ve huzurlu bir hayat istiyorsanız Aslan’a yaklaşmama-lısınız. Hareketli, zevkli ve sıradışı bir yaşam arzuluyorsanız Aslan burcu tam aradığınız eş olabilir.

KOVA İLE ASLAN ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaşınız Aslan ile yeni fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. As­lan’ın olumlu yaklaşımı sizi her konuda cesaretlendirecektir. Onun yanındayken kendinizi güvende hissedecek ve rahat olacaksınız. Aynı zevkleri paylaştığınız söylenemez. Siz bilgiye ve kültüre önem verirken o lüks ve eğlenceden hoşlanacaktır. Harcamalarına da ayak uydurmanız zordur.

Takip Et