Kova Burcu İle Akrep Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/kova-akrep-burcu-uyumu-e1576753787595.jpg
KOVA İLE AKREP

Dikkat çekici, sabırlı ve hırslı Akrep burcundan çok etkilenebilirsiniz. Kova burcu akrep uyumu. İş ortamında anlaşmanız zordur. Kararlı, içine kapa­nık, çalışkan Akrep burcu sizin ani fikir değiştirmenizi ve yenilikler peşin­de koşmanızı hoş karşılamayacak, sizden dikkatli olmanızı isteyecek, üze­rinizde baskı oluşturacaktır. Ortak çalışmalarda yönetimi elinde tutmak is­teyecek ve her şeyi kontrol edecektir. Bu durum canınızı sıkacağı için bir­likte çalışamazsınız

KOVA VE AKREP AŞK UYUMU

Karşı cins ilişkilerinde Akrep burcu size çekici ve etkileyici gelebilir ama anlaşmanız zordur. Kıskanç davranışlarıyla sizi sıkacak, özgürlüğünü­ze kısıtlama koyacak, kontrolü elinde tutmaya çalışacaktır. Siz özgürlüğü­nüzün kısıtlanmasından hoşlanmaz, aşırı kıskançlıklara dayanamazsınız. Bu durumda bu ilişki size göre değildir. Özel haritalardaki yıldız konumları ve yükselen burç etkileri durumu değiştirebilir.

ARKADAŞ OLARAK KOVA VE AKREP BURCU

Arkadaş olarak Akrep burçlarından sıkılabilirsiniz. Siz yenilikler peşin­de koşarken, o hep alıştığı yerlere gidecek ve alıştığı eğlence türlerinden hoşlanacak, yeni deneyimlerden huzursuz olacaktır. Bazı konularda sessiz kalacak, kafanızda soru işaretleri oluşturacaktır. Oysa siz arayış içinde olan, yeni şeylerden hoşlanan, açık fikirli ve hayat dolu birisiniz. Bir süre sonra bu ilişkiden vazgeçecek ve yeni arayışlar içine gireceksiniz.

Takip Et