2020 Burç YorumlarıKova Burcu 2020

26 Nisan 2020by admin0
https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2018/05/aquarius.png

Kova burcu 2020 yılında önünüzde ciddi ve deneme dolu bir yıl var. Kazanmanın sadece üç yolu olacak: sabır, inanç ve gayret. Eğer her şeye Tanrı’ya sığınırsanız, herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Yılın ilk yarısında, sağlığınızda yıllardır var olan rahatsızlığı ortadan kaldırmaya çalışın. Tedavi almak, tıbbi gözetim altında kalmak ve hatta gerekirse cerrahiye rıza göstermek mümkündür. Çünkü her durumda korkacak bir şey yoktur ve her şey iştahınızı yükseltmeye hizmet edecektir.

Kova burcu 2020 de yıldızlar bu yıl toprak veya konut hakkında iyi haberlere hazırlanıyor. Yazın ortasında kendinizi hissedeceksiniz. Bu şansı kaçırmamaya çalışın. Şimdi, bu satırları okuduktan sonra, yolculuk için ödeyecek kadar paranıza gülebilirsiniz, ancak Tanrı istediği zaman, her şeyin bir anda gerçekleştiğini hatırlamanız gerekir. Bunu istemesi için yukarıda listelenen üç ilkeye sahip olmalısınız. Bu arada, yıl boyunca mali durumunuzdan şikayet etmeyeceksiniz.

Oğlaklarda olduğu gibi, ailenizi korumalı ve soğumasına izin vermemelisiniz. Bunu Ramazan’dan (Eylül-Ekim) önce yaparsanız, iyi haberler alırsınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et