Koç Burcu Kadını

MAR 21-NİS 19

Koç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Koç burcu kadını etkileyici, çekici, enerjik, kıskanç, cana yakın birisiniz. Cazibeniz ve etki­leyiciliğiniz sayesinde elde edemeyeceğiniz şey yoktur.

Hırsınız ve mad­diyata önem vermeniz başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Eşinizi destek­leyerek onun başarılı olmasına yardım edersiniz. Sosyal ilişkilere önem ve­rir, arkadaş ve dostlarınıza karşı cömert davranırsınız. Giyiminize özen gösterir, paspal dolaşan kişileri eleştirirsiniz. Güzel giyinmeyi kişinin kendisine olan saygısı olarak nitelendirirsiniz. Fiziksel gücünüz fazladır. Sinirlendiğinizde ağlar, hırsınızı orada bulunanlardan çıkarırsınız. Çok gu­rurlusunuz. Gururunuz incitildiğinde çok acı çeker, bu nedenle bitirdiğiniz ilişkiyi asla yeniden başlatmazsınız. İdeallerinizden kolay kolay vazgeç­mez ve savaşırsınız.

Koç burcu kadını aşk: Siz gururlu, hareketli, canlı, gözü yüksek­lerde olan, çekici birisiniz. Aradığınız erkekte yakışıklılıktan çok, zeka bil­gi, mevki ve paranın olmasını istersiniz. Hayatınızı birleştirmek için üstün erkek arar, bulamayınca da yalnız yaşamayı seçersiniz. Evlilik kurumuna saygı duyar, tek eşle ömür boyu yaşamayı arzu edersiniz. Mutlu olmanız için hep sevildiğinize inanmanız gerekir.

Koç burcu kadını aşk ve sevgi konusunda kıskanç ve kuşkucusunuz. Sevdiğiniz erkeğe her şeyiyle sahip olmak ister, en ufak bir hatada büyük kavga ve tartışma çıkarırsınız. Aldatıldığınızda asla affet­mezsiniz. Koç erkeğinin aksine kıskandırılmanız sevginizi artırmaz, tam aksine huzursuz ve mutsuz olmanıza neden olur. Kıskançlık nedeniyle iliş­kinizi de bitirebilirsiniz. Sizler sevgiye önem veren, cinsel yönden ateşli tiplersiniz

Koç kadınıyla ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız: Koç kadınını elinizde tutmak istiyorsanız her şeyden önce ona karşı saygılı olmalı, onu kıskandırmaya da çalışmamalısınız. Ona üstün birisi olduğunuzu kanıtlamalı, istediği şeyleri de ona vermelisiniz. Onunla tartışmamalı, düşüncele­rine karşı çıkmamalı ama yönetimi de elinizde tutmalısınız. Çünkü Koç ka­dınları pasif erkeklerden hoşlanmazlar. Koç kadınına sevginizi belli etme­li, onu önemsediğinizi hissettirmelisiniz.

Bu kadından durumunuzu sakla­mayın ve asla yalan da söylemeyin. Gerçek durumunuzu anlattığınızda si­ze karşı anlayışlı olabilir ama yalan söylediğinizi fark ettiğinde sizi asla ba­ğışlamaz. Onun için önemli olan günleri asla unutmayın, hediye almasanız bile en azından hatırlayın. Sizi seven ve üstünlüğünüze inanan kadın, sizin­le bir ömür boyu yaşayacak ve sizi her konuda destekleyecektir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et