İkizler Burcu Kadını

MAY 21-HAZ 20

İkizle Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

İkizler burcu kadını, kendine güvenen, neşeli, zeki, uyumlu, oldukça çekici ve etkileyici bi­risiniz. Zekanız ve konuşmalarınız sayesinde elde edemeyeceğiniz şey yoktur. Hırslı oluşunuz başarılı olmanıza yardım edecektir. Karşı cinsin ar­kadaşlığından hoşlanır, sevebileceğiniz zengin bir eş istersiniz. Eğitim si­zin için çok önemlidir.

Çok yönlü oluşunuz, zekanız ve anlayışınız sayesin­de iş hayatında çok başarılı olursunuz. İlişki kurduğunuz kişilerin düşün­celerine dikkat edersiniz. Para bağımsızlığı ve iyi bir yaşamı getireceği için sizce önemlidir. Yuvanızı sevmenize karşın ev işlerinden hoşlanmazsınız. Gezip eğlenir, arkadaşlık ve dostluk ilişkilerine önem verirsiniz. Fiziksel yönden çok çekici ve etkileyicisiniz. Sinirleriniz hassastır. Toplum tarafın­dan çok beğenilirsiniz.

İkizler burcu kadını ve aşk: Karşı cinsin ilgisini çeken, hoş ve çekici birisiniz. İlişkilerinizde kafa yapınızın uyması sizin için çok önemlidir. Davranış ve konuşmalarınızla istediğiniz etkiyi yaratırsınız. Üstün, yete­nekli, zengin birini arıyor, en ufak bir hatadaysa bırakıyor ve sıkıya gelemi­yorsunuz. Bilgi, beceri ve güzelliğinizle istediğiniz erkeği kendinize bağ­layabilirsiniz. Seveceğiniz erkek zeki, neşeli, konuşkan, gezmeyi eğlen­meyi seven, paralı biri olmalıdır. Genç yaşlarda yapacağınız bir evlilikte pişman olabilirsiniz. Kendinize iyi baktığınız için uzun yıllar boyunca gü­zelliğinizi korursunuz. Mutlu olmanız için karşınızdaki kişinin size uygun olması şarttır. Aldatıldığınızda çok incinir, bir süre sonra da affedersiniz. Aşk ilişkisinde cinsellikten çok uyum ve anlaşmanın olması gerektiğini düşünürsünüz.

İkizler Burcu Kadını İlişki

İkizler kadınıyla ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız: İkizler ka­dını aşk konusunda arayış içindedir. Kendisini üstün gördüğü için, kendi­sine uygun, yetenekli, konuşkan, hareketli, paralı erkek aramaktadır. Her şeyden önce bu kadının sevgisini kazanmalısınız. Onun düşüncelerini pay­laşmalı, ilgisini çeken konularda ondan daha bilgili olmalısınız.

İkizler ka­dını pasif erkeklerden hoşlanmaz. Arkadaşlıklarını hoş karşılamalı, zevkle­rine yetecek parayı da bulmalısınız. Sevginizi belirtmeli, ona zaman ayır­malı, giyimini zarifliğini övmelisiniz. İkizler kadınıyla ilgilenmemek, onu önemsememek ve fazlaca özgür bırakmak iyi sonuç vermeyecektir. Sizi bı­rakıp gidebilir. Ara sıra geri çekilip, içine kuşku düşürmeniz yararlı olacak­tır. Çünkü bu kadın elinden kaçabilecek erkeklere ilgi duyacak, erkeği elin­de tutmak için uğraşıp duracaktır.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et