Senin Burcun Ne 🙂

  Koç Burcu çabuk sinirlenir ve siniri de çabuk geçer. Koç burcu insanlar en çok, samimi olduğu yakınım dediği insanlara kızar. Çünkü koç burcu en çok yakınları sinirlendirebilir, çünkü koç samimi olacağı kişileri özenle seçer. Koç için en önemli şey etrafındaki insanların, yani sevdiklerinin mutlu olmasıdır. Anlayacağınız üzere koç burcu insanlar çok fedakardırlar.

Boğa Burcu inanılmaz derecede güçlü bir burçtur. Boğa insanı üzüntüsünü de, mutluluğunu da, kıskançlığını da, sevincini de içinde yaşar. Çünkü bunları paylaşacağı insan sayısı çok azdır. Bunun sebebi de, insanların boğayı anlamıyor olmasıdır, bundan dolayı boğa burcu insanlar genelde içine kapanıktır.

İkizler Burcu insanlar bu sıralar bazı şeyleri özlüyor. Her zaman ki gibi ruh hali çok çabuk değişir. İkizler burcu insanında değişmeyen tek şey kırgın olduğu kişiye olan kırgınlığıdır.

Yengeç Burcu çabuk soğuyan ve hemen duygusallığa bağlayan bir burçtur. Yengeç burcu insanının en nefret ettiği şeylerden biride yarı yolda bırakılmaktır. Yengeç sözünde durur ve karşıdaki kişinin de öyle olmasını ister.

Aslan Burcu bazen çok ketum ve ağır başlıdır, bazen de samimi arkadaş çevresinde üstündeki yükü bırakıp ortamın neşesine neşe katar ve eğlenmesini iyi bilir. Aslan burcu insanlar konuşmayı çok sevmez gibi görünürler, fakat arkadaş çevresinde susturamaya bilirsiniz.

Akrep Burcu insanının değeri çok bilinmez. Akrep burcu insanı sevdikleri için elinden geleni yapar, akrep burcu insanı sevdiklerine karşı çok fedakardır ama genelde değerleri çok bilinmez.

Terazi Burcu insanı bilipte bilmemezlikten gelme sanatının duayenidir. Terazi burcu insanlar doğrusunu bildiği şeyleri dinlemeyi çok sever ve hiç bozuntuya vermez. Terazi burcu insanı karşısındaki bu kişilerin düştükleri bu durumu izlemeyi çok sever.

Yay Burcu insanı olduğu gibi görünmeyi sever. Yapmacık olmak yay burcu insanına zulüm gibi gelir. Yay burcu insanı içinde ne ise dışından da öyledir. Yay burcu insanının tek sıkıntısı herkesi kendileri gibi dürüst sanıp onlara kanmasıdır.

Oğlak Burcu insanı en gizemli burçlardandır. Gizemlerini her daim korurlar, oğlak burcu insanının hayatını çözmek sizlere zor gelebilir.

Kova Burcu insanı erken uyumayı sevmez, erken uyanmayı sevmediği gibi erken uyumayı da sevmez. Kova burcu insanı o an ne yapmak istiyorsa öyle yapacaktır. Kimsenin hayatına müdahale etmesini istemez. Özgür ruhlu insan burcu kovalar.

Balık Burcu insanı darılınca suratını asmayı, canı sıkıldığında olur olmaz bağırmayı, kıskançlık krizlerini seviyor. Balık burcu insanı kendi kusurlarını sever başkalarının da kusurlarına saygı göstermesini bekler. Balık için önemli olan onu seven kişi ” Beni seven olduğum gibi sevsin” modundadır.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et