GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

14 NİSAN 2020
https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/boga-burcu-yukseleni.jpg

Koç – Bugün size kimi hoş kimi acı verici sürprizler getirebilir. Ne olduğunu düşünmen gerektiğini biliyorsun, ama sakinleşemezsin. Üstelik, düşünecek vaktin yok. Sezginin sesini dinlemek yabancıların tavsiyelerinden daha iyidir.

Boğa – Bugün kişisel işlerinizi arka koltuğa oturtun. Sizin için değerli insanlara yardım etmelisiniz. Birlikte çalışmak, ortak bir hedefe ulaşmak için çabaları birleştirmek için harika bir gün. Fikirleriniz ve önerileriniz desteklenir, etrafınızdakiler tavsiyenizi dinler.

İkizler – Sessiz ve hoş bir gün. Ne istersen yapabilirsin. Ek sorun olmayacak. Eski arkadaşlarınızla iletişim kurmak güzel olacak. Bir partiye veya ziyafete davet edildiyseniz, reddetmeyin.

Yengeç – Sadece kendi problemlerinizle değil, başkalarının problemleriyle de başa çıkıyorsunuz. Ama dikkatli olun! Merhametinizi kötüye kullanabilirler. Bazı isteklere hayır demeniz gerektiğini sık sık hatırlatın.

Aslan – Başarılı bir gün, ciddi bir sorun beklenmiyor. Çok fazla enerjiniz var, çok çalışmak zorundasınız, ama yorulmuyorsunuz. İnşa edip hareket etmeye hazırlanabilirsiniz.

Başak – Bugün aktif olmaktan çok sakin olup düşünmek daha iyi olurdu. Kararlarınızı hemen uygulamaya çalışmayın. Yüz ölçün ve birini biçin. İlginç toplantılar mümkündür, ancak iyi bir tanıdıkların yakında romantik bir şekilde devam etmesini beklemeyin.

Terazi – Topluluk önünde konuşmanız tavsiye edilemez. Anlaşma yapmak için acele etmeyin. Mesleki ve kişisel sorunları birbirinden ayırmak gerekir. Kişisel sempati ve antipatinin işte bir ilgisi yoktur ve işyeri sorunlarının evde hiçbir ilgisi yoktur. Daha sonra büyük bir soruna dönüşebilecek küçük bir rahatsızlık görmek her zaman mümkün değildir.

Akrep – Kişisel konularda karar vermek için acele etmeyin. Şimdi bir şeyler düşünmeniz gerekiyor. Akıllı kadınların tavsiyesi sizin için çalışacaktır. Küçük alışverişler yapabilir, gardırobunuzu güncelleyebilir ve resminizi değiştirebilirsiniz. Romantik randevu mümkündür.

Yay – küçük ama beklenmedik olaylar boldur. Bunlar planlarınızı mahvedebilir. Ama dürüst olmak gerekirse, bu sizi üzmeyecek – sadece yeni duruma alışmakla kalmayacak, aynı zamanda bunu kendi yararınıza da kullanabileceksiniz. Para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, aldığınız parayı iyi bir yere koyabileceksiniz.

Oğlak – günün başında başarının yüzünüze gülümsediği ve yakında başarıya ulaşacağınız anlaşılıyor. Ancak bir süre sonra işlerin beklendiği kadar iyi olmadığı anlaşılacaktır. Sizi doğrudan ilgilendirmeyen birçok sorunu çözmeniz gerekecek. Büyük ölçekli projeler üzerinde çalışmak yerine mevcut projelere odaklanın.

Kova – ciddi ve sorumlu çalışmalar için uygun olmayan zor bir gündür. Günün ilk yarısında konsantre olamayacaksınız. Hiçbir şey yapılmaz, büyük hatalar yaparsınız ve bu yüzden sinirlenirsiniz. Buna ek olarak, boğalar kendi başlarına önemli kararlar veremezler ve etrafta durum hakkında iyi tavsiyelerde bulunabilecek kimse yoktur.

Balık – kendinizi evinizde daha rahat hissedersiniz. Egzotik eğlence merkezlerinde yeni izlenimler aramak için uzun yolculuklara çıkmanız tavsiye edilmez. Kalabalık yerlere gitmeyin, topluluk önünde konuşmaktan kaçının.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et