KategorilendirilmemişErkeklerin burçlara göre sıralanması

27 Nisan 2020by admin0
https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/11/WhatsApp-Image-2019-11-24-at-06.52.29-e1574778079758.jpeg

1. Akrep
Akrep burcu erkeği evet, kötü bir üne sahipler, ancak bu burcun temsilcileri çekici, derin ve gizemlidir. Akrep’i bağlayabilirseniz, ilişkiniz çok basit olacaktır! Akrepler çok sadıktır, bu nedenle hafiflik ve özgürlük hissini seven kadınlara çok yakındırlar.

2. İkizler
Hızlı bir şekilde aşık oluyorlar, ancak bu kişiler yaşam için isteyip istemediklerini açıkça anlıyorlar. Bu burçların temsilcisinin kalbini kazanabiliyorsanız, sizi terk etmeyecektir. Bu çok rahat bir ortak, çünkü sizi memnuniyetle haklı çıkaracak.

3. Terazi
Bunlar en huzurlu insanlar. Bir çatışma durumundan kaçınmak için her şeyi (her şeyi) yapacaklar, çünkü hiç kışkırtılmamışlar. Çok neşeli ve yumuşaktırlar, bu yüzden onlarla güvende ve güvende hissetmek kolaydır. Terazi ile bir ilişki kurmaya başlarsanız, pişman olmayacaksınız!

4. Koç
Bu işaretin temsilcileri üstün olmayı sever, ancak bu durumda neden zayıf bir kadınla ilişki kurmaya başlamazlar. İlk başta uzun bir süre kazanması gereken (ve) o zaman – vazgeçmekten korkmak için buna ihtiyaçları var. Koç’un kalbini kazanabiliyorsanız, o zaman size daha açık olacak, ne iyi bir arkadaş!

5. Yengeç
Yengeç burcu erkeği temsilcileri altın bir kalbe sahipler, ancak insanları tam olarak anlamıyorlar (açıklamıyorlar), bu yüzden (çoğu zaman) onlara hiç yaklaşmayan kadınlarla tanışıyorlar. Yengeç “o anne” ile tanışırsa, onun için herşeyini verececk ve daha fazlasını yapacak!

6. Aslan
Bunlar filmlerin ve kitapların senaryolarını yaşayan umutsuz romantiklerdir. Levs karısı için gerçekten hazır, çünkü eş mutlu ve mutlu! Levas’ın her zaman desteğe ihtiyacı olduğunu unutmayın, bu yüzden kısmen annesinin rolünü üstlenmek zorunda kalacak.

7. Kova
Bu adam listeden en komik doğru olacak! Herkesi (her şeyi) partneri için mutlak yapmaya çalışmaz, ancak bu durumda onu sonuna kadar mutlu edebilir. Kova, onu her zaman rahat ve keyifli kılan ilişkiler üzerinde çalışmaya hazırdır.

8. Yay
İşte onun düşmanı kim! Kararsızdırlar, bu yüzden ilişkiler için en iyi seçeneklerini sıklıkla kaçırırlar. Eğer vurduğunuzda, ok gerçekten kalbini kazanan bir ortak çıkardı, o nazik ve uzlaşmacı olacaktır. Bütün bunları sevmiyorum, kayda değer.

9. Oğlak (dağ keçisi)
Oğlak burcu erkeğinin tüm temsilcileri için artan talep ve beklentiler. Oğlaklar baba olmayı ve ailedeki tüm kararları kabul etmeyi sever. Bazen tavsiyeye bile ihtiyaç duymazlar.

10. Başak
Bunlar zodyakın en kıskanç belirtileridir, bu yüzden onlarla zordur. Diyelim ki kıskançlık patlamaları için af dilemeye hazırlar, ama bunu düzeltmek için acele etmiyorlar.

11. Boğa
İlişkiler asla bu markanın temsilcileri için bir öncelik olmayacak. Onlar için kariyer ve aileden (ebeveynlerden) daha önemlidir. Her şeye (her şeye) sahip olacağı ve her zaman destekleyeceği bir kadın bedenine ihtiyacı var. Onsuz, uzun vadeli ilişkiler kuramayacak.

12. Balık
Bunlar zodyak işaretlerinin en hassas temsilcileridir, bu yüzden onlarla baş etmek zordur. Balık düşüncesinin tüm sistemini anlayacak bir eş bulmak o kadar kolay değildir. Hayaller ve fanteziler dünyasına atlamak zorunda kalacak. Eğer hoşuna giderse, çok hoş bir çift alacak!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et