burç haberleriBurçlara göre en mükemmel kadınlar

27 Nisan 2020by admin0
https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2018/03/post_10-1280x800.jpg

Koç
Koç, Kova niteliklerine sahip Koç için mükemmel bir arkadaştır, çünkü bu işaret altında doğan kızlar dostça ve anlayışlıdır, kendilerini bir araya getirmeye ve Koç için çok uygun olan çok yakın bir ilişkiye girmeye çalışmazlar.

Boğa
Bir boğa için çok iyi bir seçenek Balıktır, çünkü bir arkadaşının bir kadın boğaya samimi heyecan hakkında söyleyebildiği zodyak işareti ile. Bununla birlikte, bunun kapalı bir işaret olduğu, birçok sırrı olduğu ve kadın-Balık’ın kendisi konuşmuyorsa, onları sormamak daha iyi olmalıdır.

İkizler
Ruh olarak size en yakın Koç burcuna sahip bir arkadaştır. Rafiga-Koch dostane ilişkilerde lider olacak, ancak ikizler hayal kırıklığına uğramayacak. Koç memnuniyetle başrolü oynayacak ve ortak dinlenme günleri organize edecektir. Savunmada çok değerli.

Yengeç
Yengeç için Boğa ile arkadaş olmak daha iyidir. Tasarım veya yemek pişirme gibi ortak ilgi alanlarına her zaman sahip olacaklar. Kanser Kadını, karşı Boğa burcunda ortaya çıkabilecek hoş olmayan durumları düzeltebilir.

Aslanlar
Aslanlara İkizler’i seçmeleri tavsiye edilir. Akıllılar ve geniş bir bakış açısına sahipler. İkizler aktiftir, sürekli seyahat eder ve seyahat eder.

Başak
Başaklar, her zaman koruyucuları olacak ve her şeye yardımcı olacak bir Yengeç arkadaşını seçmekten mutlu olacaklar. Ancak, arkadaş-Kanserin evde olmayı sevdiğini ve genellikle ruh halini değiştirdiğini akılda tutmak gerekir.

Teraziler
Sanatla yapılan bir Terazi kadını-Shiri arkadaşı seçmek daha iyidir. Bununla birlikte, bir şeyden memnun olmasanız bile Shiri’nin asla eleştirilmemesi gerektiğini hatırlamak önemlidir. Bazen bu işaretin kız arkadaşı, mutluluğunuzun ve başarınızın tılsımı olabilir.

Akrep
En iyi seçenek, her zaman şefkatli, alçakgönüllü ve doğru olacak bir kız arkadaşıdır. Ama birbirinizi eleştirmekten kaçının.

Yay
Her zaman köşeleri düzleştirebilecek ve herhangi bir durumdan bir çıkış yolu bulabilecek Terazi kadını ile arkadaş olmak daha iyidir. Ancak tanıdıktan sonraki ilk kez, dostluktaki girişim Yay zamanlarında olacaktır, çünkü ilk başta ölçekler basit ve tereddütlü davranır.

Oğlak
Oğlak ve Akrep burcunda doğan kadınlar uzun yıllar yakın arkadaş olacaklar. Asla birbirleri hakkında dedikodu yapmaya başlamayacaklar, daima sadık ve gerçek olacaklar. Son derece büyüleyici olan şey.

Kova
Kova, mutlu yaylardan arkadaş edinecek. Genellikle eğitimden haberdar olurlar, çünkü ortak çıkarları olmalıdır. Bir okçunun yardımıyla bir kadın Kova, kariyer basamaklarında önemli ilerleme kaydedebilir ve etrafındaki kişilere saygı gösterebilir.

Balık
Balık için harika bir seçenek – Boğa, çünkü bir arkadaşın bir kadınla konuşabileceği zodyak işareti ile – Balıkların samimi heyecanı hakkında, her zaman dinleyecek, yardımcı olacak, ancak bunun kapalı bir işaret olduğunu hatırlayın, birçok sırrı var ve onlar hakkında sormamak daha iyidir. , eğer Boğa Kadını konuşmuyorsa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et