Yükselen BurçlarBOĞA BURCU YÜKSELENİ

28 Aralık 2019by admin0

Yükselen Boğa Burcu’nun Tipi

Boğa burcu Yükseleni  olan kişiler genellikle kısa veya orta boylu, esmere yakın buğday tenli, geniş omuzlu, koyu renk göz ve saçlara sahiptirler. En belirgin özellikleri kısa ve kalın bir boyun, hatta ensede kalınca bir birikin­tinin bulunmasıdır. Alınları geniş, çeneleri küçük ve yuvarlaktır. Gözleri ve burunları iri, kalın dudaklı, çatık kaşlı, yüzleri yuvarlak, gamzeli, tombul tiplerdir. Ses tonları etkileyici ve hoştur. Boğa yükselen kadınlar, erkekle­re göre daha güzel olurlar.

Boğa Burcu Yükseleni Kişiliği

Yükselen burcu Boğa olan insanlar sessiz sakin görünüşlü, huzurlu ve ra­hat hayat sürme arzusunda olan, parasal değerlere önem veren, zevklerine ve lükse düşkün kişiliğe sahiptirler. Bir şeye karar vermeden önce iyice in­celer ve araştırırlar. Sabırlı, çalışkan, kolayca pes etmeyen inatçı yaradılış­ları vardır. Hemen öfkelenmez, öfkelenince de zor yatışırlar. Arkadaşlık ve dostluk ilişkileri iş yaşamının gerekleri üzerine kurulmuştur. Ellerindeki değerleri korumasını iyi bilirler. Yavaş öğrenen fakat öğrendiklerini sonra­dan unutmayan kişilerdir. Pratik, çabuk organize olabilen zihne sahiptirler. Evlerinde rahatlık ve konfora önem veren, ziyafet sofralarında dostlarını ağırlamaktan hoşlanan konuksever insanlardır. Eş seçiminde dikkatli dav­ranır, kalıcı ilişkiler isterler. Duygu ve düşüncelerini belli etmez, olaylar karşısında hemen tepki vermez ve sakin davranırlar. Başkalarına sundukla­rı sevginin karşılığını beklerler. Hareket isteyen yorucu eğlenceler yerine, dingin ruha hitap eden eğlence türlerini seçerler.

Yükselen Boğa Burcu’nun Hayat Akışı

Yükselen Boğa burcu insanları tükenmek bilmeyen bir enerjiye sahiptirler. Kararlı ve sabırlı çalışmalar sonucunda başarıya ulaşırlar. Verdikleri sözde durmaları, inatçı kişilikleri, açık ve net davranışları onları iş hayatlarında başarıya götürecektir. Yükselen Boğa’lar için en önemli şey para kazan­maktır. Hiçbir zaman riskli işlere atılmaz, her şeyi iyice araştırır ve düşü­nürler. Sahip oldukları değerleri iyi korur, kolayca hiçbir şeyi gözden çı­karmazlar. Genç yaşlarında parasal güvensizlik içinde olsalar bile yaşları ilerledikçe bu durum değişecektir. Sabırlı çalışmalarının ve şanslarının yar­dımıyla parasal güvenceye kavuşacak, yaşlılık yıllarında huzur ve refah içinde olacaklar. Yakın çevre ve kardeşleriyle sürekli ilişki içindedirler. Evlerinde konfor ve rahatlığa önem verir, bunun için ne gerekiyorsa yapar­lar. Görkemli, büyük zevkle döşenmiş bir evde oturup, konuklarını ağırla­mak en büyük hayalleridir.

Anne ve babaları erken yaşlarında hayatların­dan çıkabilir. Çocuklarınızı sever, onlarla mutlu olurlar. Çocukları için iyi bir yol gösterici olur ve onları daima korurlar. Zevklerine düşkündürler. Dostlarıyla katılacakları bir akşam yemeği onları çok mutlu eder. Barışı ve ahengi sevdikleri için karışık, gürültülü ortamlardan kaçar, rahat ve huzur duyabilecekleri yerlere giderler. Karşı cins ilişkilerinin hayatlarında önem­li bir yeri vardır. Sevgi ve aşk konusunda tutucu, kıskanç davranır, sun­dukları sevginin karşılığını almak isterler. Aldatılmak onları derinden yara­lar. Eş seçiminde titiz davranır, seçtikleri eşle bir ömür boyu yaşamak, onunla her şeyi paylaşmak isterler. Evlilikte iyi bir eş olur, eşlerinin ve ai­lelerinin iyiliği için çalışır ve onları daima korurlar. Sağlık sorunlarının ço­ğu boğaz ve gırtlaklarıyla ilgilidir. Dini duyguları yüzeysel, tutucu, yaşadı­ğı toplumun değer yargılarından etkilenen kişilerdir. Başkalarının düşünce­leri onlar için çok önemlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Takip Et