Boğa Burcu İle Yengeç Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/boga-burcu_yengec-burcu-uyumu-e1576962935309.jpg
BOĞA BURCU İLE YENGEÇ BURCU UYUMU

Yengeç burcu insanıyla iş ortamında iyi anla­şabilirsiniz. Kararlı ve sabırlı yapısıyla sizi başarıya götürecektir. Para ko­nusunda Yengeç burcu da sizin gibi tutumlu ve önlemcidir. Birlikte biri­kimlerinizi değerlendirerek kazançlı yatırımlara çevirebilirsiniz. Duygulu Yengeç karar vermekte zorlanabilir. Yönetimi elinizde tutarsanız daha ba­şarılı olur ve birlikte büyük projelere imza atabilirsiniz.

BOĞA BURCU İLE YENGEÇ BURCU AŞK UYUMU

Yengeç burcu tam size göre bir eştir. O da sizin gibi sevgiye, duygula­ra ve aileye önem veren birisidir. Size istediğiniz güveni, huzuru ve sevgi­yi verecektir. Sizi her konuda destekleyecek ve mutluluğunuz için elinden geleni yapacaktır. Ortak amaçlarınızın olması mutluluğunuzu artıracaktır. O da sizin gibi kıskanç ve sevdiklerine bağlı biridir. İkiniz de çocukları sever, evinizin güzelliğine ve güvenine önem verirsiniz. Onunla zevklerinizi paylaşır, sevginizi ve saygınızı gösterir, güvenini kazanırsanız çok mutlu olursunuz.

BOĞA BURCU İLE YENGEÇ BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaşınız Yengeç’le iyi anlaşabilirsiniz. O da sizin gibi tutucu, koru­yucu, sevgiye ve duygulara önem veren birisidir. Önlemci davranışları ho­şunuza gidecektir. Onun yanındayken kendinizi güvende hissedecek ve ra­hat olacaksınız. Yalnız zevkleriniz için harcadığınız para Yengeç burcu in­sanına anlamsız gelebilir.

Takip Et