Boğa Burcu İle Yay Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/boga-burcu_yay-burcu-uyumu-e1576961563899.jpg
BOĞA BURCU İLE YAY BURCU UYUMU

Yay burcu insanıyla iş ortamında anlaşacağınızı söy­lemek zordur. Değişiklik ve yenilik peşinde koşan Yay burcuna ayak uy­durmakta zorlanabilirsiniz. Önlemci yaradılışınızın etkisiyle risk almaktan korkmayan ve uç noktalarda dolaşan Yay insanını engellemeye çalışacak ve savurganca harcamalarına karşı çıkacaksınız. Hareketlerinin kısıtlanaca­ğını düşünen Yay burcu sizinle çalışmayı istemeyecek ve size karşı çıka­caktır.

BOĞA BURCU İLE YAY BURCU AŞK UYUMU

Hareketli, neşeli, yeniliklerden hoşlanan, özgür ruhlu Yay burcuyla karşı cins ilişkilerinde anlaşmanız zordur. Siz ilişkilerinizde güven, sevgi ve sadakat arasınız. Düşünce ve davranışlarınız farklı olduğu için sık sık tartışırsınız.

Yay burcunun havai ve başına buyruk davranışlarından rahat­sız olacak ve onu kontrol etmeye çalışacaksınız. Özgürlüğüne düşkün ol­duğu için sizi kıskançlıklarınıza, kısıtlamalarınıza, sahiplenme duygunuza katlanamayacak ve uzaklaşacaktır. Bu ilişkinin yürümesi kolay değildir

BOĞA BURCU İLE YAY BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak da anlaşmanız zordur. Yay insanının esnek, vurdumduy­maz ve uçarı davranışlarından hoşlanmayabilirsiniz. Siz kalıcı ilişkiler is­ter, olaylar karşısında önlemci ve ölçülü davranırsınız. Duygular, sevgi ve güven sizin için önemlidir. Aynı zevkleri paylaşmanız zordur. O da sizin sakin yaradılışınızdan sıkılacak ve daha hareketli birini arayacaktır.

Takip Et