Boğa Burcu İle Terazi Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/boga-burcu_terazi-burcu-uyumu-e1576962120422.jpg
BOĞA BURCU İLE TERAZİ BURCU UYUMU

Boğa burcu terazi uyumu nasıl olur? Çekici, zarif, ikili ilişkilerde başarılı ve güzel­liklere önem veren Terazi burcundan çok etkilenebilirsiniz. İş ortamında anlaşabilirsiniz. Kararlı ve çalışkan yapınız onun hoşuna gidecektir. Sevgi ve güzel şeyler ikiniz için de önemlidir. Birbirinizin eksiklerini tamamla­yarak başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.

BOĞA BURCU İLE TERAZİ BURCU AŞK UYUMU

Terazi burcunu çok çekici ve etkileyici bulabilir, bir süre peşinden de koşabilirsiniz. İyi anlaşacağınız söylenemez. O da sizin gibi aşka ve sev­giye önem vermektedir. Terazi insanının karşı cins ilişkilerinde karşı taraf­tan beklentilerinin çok olduğunu bilmelisiniz. Paraya önem veren, lüks ve pahalı zevkleri olan Terazi burcu sizden romantik aşık rolü oynamanızı is­teyecektir.

Sizin kısıtlamalarınıza ve kıskançlıklarınıza da katlanamayacağı­nı bilmelisiniz. Terazi kadını zengin Boğa erkeğine yanaşabilir. Yalnız bu ilişkide çıkarlar ön planda olacaktır. Doğum anında alınan yıldız etkileri ve yükselen burç konumları durumu değiştirebilir.

BOĞA BURCU İLE TERAZİ BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Terazi burcunun arkadaşlığı hoşunuza gidecektir. O da sizin gibi geçici hevesler peşinde koşmayan, kalıcı dostluk ilişkileri isteyen, ilişkilerinde seçici davranan biridir. Dostlarına karşı vericidir. Yeri geldiğinde eğlenme­yi ve para harcamayı da bilir. Sizin gibi pahalı ve lüks zevkleri vardır. Te­razi burcuyla uzun süreli arkadaş ve dost olabilirsiniz.

Takip Et