Boğa Burcu İle Oğlak Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/boga-burcu_oglak-burcu-uyumu-e1576961262889.jpg
BOĞA BURCU İLE OĞLAK BURCU UYUMU

Boğa burcu oğlak uyumu. İşte Oğlak burcu insanlarıyla iyi anlaşacağınız­dan kuşkunuz olmasın. O da sizin gibi maddi değerlere önem veren, sabır­lı, çalışkan ve kararlı biridir. Aradığınız her şeyi onda bulabilirsiniz. Çalış­malarınızda yönetimi Oğlak burcuna bırakırsanız daha başarılı olursunuz. Para konusunda Oğlak burcuna güvenebilirsiniz. Aynı düşünceleri taşıdığı­nız için başarılı işler yapabilir ve birikimlerinizi kazançlı yatırımlara çevi­rebilirsiniz.

BOĞA BURCU İLE OĞLAK BURCU AŞK UYUMU

Karşı cins ilişkilerinde Oğlak burcuyla iyi anlaşırsınız. Paylaştığınız ha­yatta her şey sizin için kolaylaşacaktır. Eşiniz Oğlak size uyum sağlaya­cak, ilgi gösterecek ve koyduğunuz kısıtlamaları da anlayışla karşılayacak­tır. Onun da sizin gibi kıskanç ve maddi değerlere önem veren biri olduğu­nu bilmelisiniz. Mutluluk için ona sadık kalmalı, maddi olarak güven için­de olduğunu hissettirmeli ve ona karşı sevginizi göstermelisiniz. Boğa ka­dını erkeğin yükselmesine yardımcı olacak, Oğlak erkeği de zamanla Boğa kadınının zevklerine hitap etmeyi ve istediği şeyleri ona vermeyi öğrene­cektir. Kadın Oğlak, erkek Boğa ise anlaşmaları biraz zor olabilir. Doğum anında alınan etkiler bazı değişiklere neden olabilir.

BOĞA BURCU İLE OĞLAK BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaşınız Oğlak’la aynı düşünceleri paylaşabilirsiniz ama o sizin gi­bi zevkleri için para harcayan biri değildir. Oğlak burcunun önlemci ve tu­tucu davranışları hoşunuza gidecektir. Onun yanındayken kendinizi güven­de hissedecek ve rahat olacaksınız. Uzun süreli dost olabilirsiniz.

Takip Et