Boğa Burcu İle Kova Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/boga-burcu_kova-burcu-uyumu-e1576960867938.jpg
BOĞA BURCU İLE KOVA BURCU UYUMU

Boğa burcu kova uyumu. Kova burcuyla iş ortamında anlaşmanız zordur. Yenilikler peşinde koşan, risk almaktan korkmayan Kova insanının düşün­celerini anlamanız da zordur. Siz sakin, sabırlı, inatçı ve kıskanç birisiniz. Oysa Kova burcunun idealleri vardır. İkiniz de kararlı davranabilirsiniz, para konusunda da anlaşabilirsiniz ama o kadar. Kova burcu özgürlüğüne düşkün olduğu için sıkı kurallarınıza ve tutucu davranışlarınıza karşı çıka­bilir.

BOĞA BURCU İLE KOVA BURCU AŞK UYUMU

Neşeli, akıllı, çekici ve etkileyici Kova insanından çok hoşlanabilirsi­niz. Yalnız anlaşmanız zordur. Siz karşı cins ilişkilerinde sadık ve derin sevgiyle bağlı birini arasınız. Özgürlüğüne düşkün değişiklik peşinde ko­şan Kova burcunda bu özellikler yoktur. Onun rahat tavırlarından, özgür­lükçü düşüncelerinden rahatsız olacak ve onu kısıtlamaya çalışacaksınız. Kova burcu da sizin kıskançlıklarınıza ve sahiplenme duygunuza katlanamayacak ve karşı çıkacaktır. Kişiliği gelişmiş, akıllı Kova insanıyla baş edemezsiniz. En iyisi bu ilişkiden uzak durmalısınız.

BOĞA BURCU İLE KOVA BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak da anlaşmazsınız. Kova’nın evrensel düşüncelerini anla­yamaz, ideallerini paylaşamazsınız. Yenilik ve değişiklik peşinde koşan, özgürlüğüne düşkün Kova burcuna ayak uydurmanız ve aynı zevkleri pay­laşmanız zordur. O daima çevresinde yeni yüzler arayacak ve ilişkilerinde arayış içinde olacaktır. Özgürlüğüne düşkün Kova burcu sizin sahiplenici davranışlarınıza, kısıtlamalarınıza dayanamayacak ve sizden uzaklaşacaktır.

Takip Et