Boğa Burcu İle Koç Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/koc-burcu_boga-burcu-UYUMU-e1576964342695.jpg
BOĞA BURCU İLE KOÇ BURCU UYUMU

Boğa burcu koç uyumu nasıldır? Anlaşır mı? İşte bu soruların cevabı yazımızda. keyifli okumalar. Cesur, hevesli, hareketli ve atılgan Koç burcuyla kolay anlaşacağınız söylenemez. Siz her adımınızı dikkatle atar, olaylara kuşkucu yaklaşır ve hemen harekete geçmezsiniz. Onun cesurca yaptığı atılımları, düşüncesizce yaptığı harcamaları, hareketli ve neşeli tavırlarını anlayamazsınız. O da sizin gibi dayanıklı ve çalışkandır ama çabuk bıkar ve sizin gibi sebatkâr değildir. Koç yenilik ve özgürlük yanlısıdır, siz ise tutu­cu ve gelenekçisiniz. Tükenmez enerjisiyle işte size destek verecektir. Gü­zel planlar yapabilir ama sabırla uygulaması size kalacaktır. Para konusun­da birbirinize anlayış gösterirseniz başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.

BOĞA BURCU İLE KOÇ BURCU AŞK UYUMU

Koç burcuyla aşk konusunda da anlaşamazsınız. O ateşli ve aşk peşin­de koşan uçarı birisidir. Havai, neşeli, hareketli, cazibeli, çekici Koç bur­cunu beğenebilir ve hatta aşık olabilirsiniz. Özgür ve uçarı hareketlerini hoş karşılamaz, kuşkucu, kıskanç, tutucu ve önlemci yapınızla onu sıkarsı­nız. O da sizin gibi kıskançtır ama kuşkucu değildir. En ufak bir hatanızda aniden öfkelenecek, ağzına geleni size söyleyecektir. Onun hareketlerini ve hayatını kısıtlamaya çalıştığınızda uzaklaşıp gidecektir.

BOĞA BURCU İLE KOÇ BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Koç burcunun uçarı ve heyecan peşinde koşan biri olduğunu unutma­malısınız. Sizse sakin, zevkine düşkün ve önlemci birisiniz. Arkadaş ola­rak aynı zevkleri paylaşmanız zordur. Cesaret edemeyeceğiniz konularda desteğini alabilirsiniz. Harekete geçmenizi kolaylaştırabilir.

Takip Et