Boğa Burcu Kadını

NİS 20-MAY 20

Boğa Burcu Kadın Özellikleri

Boğa burcu kadını, güzel, bakımlı, beğenilen ve aranan birisiniz. Kararlarınızı değiştirmez­siniz. Eşinizi destekleyerek onun başarılı olmasına yardım edersiniz. Eği­timden çok yaşam deneyimine güvenir ve maddi değerler peşinde koşar­sınız. Pahalı ve lüks sayılan her şeyden hoşlanır ve sahip olmak için uğra­şırsınız. Lüks bir yaşam, değerli mücevherler, güzel bir ev hayallerinizi süsler. Evinizde çiçek yetiştirmek, bahçeyle uğraşmak hoşunuza gider. Fi­ziksel görünüşünüz güzeldir. Evcimen, ev kadını ve anne olmaya hazır bir yapınız vardır. Eviniz ve aileniz için elinizden geleni yaparsınız. Sorunların üstesinden geleceğinize inanır ve kendinize güvenirsiniz. Mutfakta uğraş­mak hoşunuza gider. Zevkinize düşkün olduğunuz için güzel yemek yapar ve güzel sofralar kurarsınınız.

Boğa burcu kadını ve aşk: Aşk konusunda duyarlı, duygulu ve dü­rüstsünüz. Erkeğinizi memnun etmek için elinizden geleni yaparsınız. Se­çeceğiniz erkek sizi korumalı ve güven vermelidir. Aradığınız erkek sizce yakışıklı ve paralı olmalıdır. Eşinize saygı duyar ve ona sadık kalırsınız. Kendinizi güvende hissetmek için evlenmeye ihtiyacınız vardır. Mutlu ol­manız için sevildiğinize ve güvende olduğunuza inanmanız gerekir. Erke­ğinizi kendinize bağlamasını ve onu yatakta mutlu etmesini bilirsiniz. Kıs­kanç olmadığınız halde aldatıldığınızda büyük acı duyar ve yıkılırsınız. Hisleriniz gelişmiş olduğu için her şeyi hisseder fakat tepki göstermezsiniz.

Boğa burcu kadınıyla ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız: Boğa kadınını eli­nizde tutmak istiyorsanız her şeyden önce ona güzel olduğunu söylemeli ve sevdiğinizi belirtmelisiniz. Maddiyata önem verdiği için ona pahalı he­diyeler almalı, onu seçkin yerlere götürmeli, zevklerine ve duygularına hi­tap etmelisiniz. Daha da önemlisi size güvenebileceğini düşünmesini sağ­lamalısınız. Her şeyden önce bu kadın sizin onu koruyacağınıza ve sevece­ğinize inanmalıdır. Boğa kadını erkeğinin güçlü olmasını ve kendisini yö­netmesini isteyecek, maddi yönden güven içinde olacağı evliliği veya iliş­kiyi düşünecektir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et