Boğa Burcu İle İkizler Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/boga-burcu_ikizler-burcu-uyumu-e1576963282786.jpg
BOĞA BURCU İLE İKİZLER BURCU UYUMU

Boğa burcu ikizler uyumu. Zeki, neşeli, hareketli, iletişim kurmakta başa­rılı İkizler burcu insanını ilginç bulabilirsiniz. Yaklaştıkça hiçbir ortak yö­nünüzün olmadığını anlayacaksınız. Yenilikler peşinde koşan bu tip, sizin tutucu ve önlemci davranışlarınıza anlam veremeyecektir. O sizin gibi pa­raya önem veren biri de değildir. Savurganca harcamalarına sinirlenebilir ve hareketlerini eleştirebilirsiniz. O yuvarlanan taş gibidir, bir yere, bir şe­ye bağlı kalamaz, siz de onun peşinden koşamazsınız. Bu durumda birlik­te çalışmanız çok zordur.

BOĞA BURCU İLE İKİZLER BURCU AŞK UYUMU

İlk görüşte İkizler burcunu çok beğenebilir, zekasından ve hareketlerin­den etkilenebilirsiniz. Aşk konusunda anlaşmanız zordur. O ne kadar ha­reketli, neşeli ve özgür ruhluysa, siz o kadar tutucu, önlemci ve kuralcısı­nız. İkizler burcu insanı her şeye ilgi duyan ve yenilik peşinde koşan zeki birisidir. İkizler’in özgürlüğünü kısıtlamanız, bazı kurallar çerçevesinde yaşamasını istemeniz, kuşkucu ve kıskanç tavırlarınız onu sıkabilir. Cinsel­likte sizin kadar ateşli de değildir, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu iliş­kinin yürümeyeceği baştan bellidir.

BOĞA BURCU İLE İKİZLER BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak hareketli İkizler sizin kuşkucu ve önlemci yaklaşımla­rınızdan rahatsız olacaktır. Fazla düşünmeden hareket ettiği için yaşadığı olaylar sizi şaşırtacaktır. Onun özgür düşünce ve yaklaşımlarından hoşlan­mayabilirsiniz. Aynı düşünceleri ve zevkleri paylaşmanız çok zordur. Çok geçmeden araya mesafe koyarak uzaklaşmayı isteyebilirsiniz.

Takip Et