Boğa Burcu İle Boğa Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/boga-burcu_boga-burcu-uyumu-e1576963857479.jpg
BOĞA BURCU İLE BOĞA BURCU UYUMU

Boğa burcu boğa uyumu merak edilen konulardan. Boğa burcu insanlarıyla iyi anlaşacağınızdan kuş­kunuz olmasın. Hemen hemen ikiniz de hayata aynı bakış açısından bakar­sınız. O da sizin gibi maddi değerlere önem veren, sabırlı, çalışkan ve tu­tumlu biridir. Aradığınız her şeyi onda bulabilirsiniz. Çalışmalarınızda yö­netimi ele geçirmek için yarışabilirsiniz. Para konusunda Boğa burcuna güvenebilir, birikimlerinizi kazançlı yatırımlara çevirebilirsiniz.

BOĞA BURCU İLE BOĞA BURCU AŞK UYUMU

Boğa burcuyla hayatınızı paylaşırsanız her şey sizin için kolaylaşacak­tır. Eşiniz Boğa tam anlamıyla size uyum sağlayacak, size ilgi gösterecek ve koyduğunuz kısıtlamaları da anlayışla karşılayacaktır. Onun da sizin gi­bi kıskanç olduğunu unutmamalı ve onu asla aldatmamalısınız. Böyle bir hatayı asla kabul edemez. Ev ve aile onun içinde önemlidir. Birbirinize karşı sevgiyle yaklaşır ve ılımlı davranırsanız çok mutlu olabilirsiniz. Yal­nız doğum anında alınan yıldız etkileri ve yükselen burçlar durumu değiş­tirebilir.

BOĞA BURCU İLE BOĞA BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaşınız Boğa ile aynı düşünceleri paylaşabilir, aynı zevkler için pa­ra harcayabilirsiniz. İkiniz de kalıcı ilişkilerden yanasınız. Önlemci davra­nışları hoşunuza gidecektir. Onun yanındayken kendinizi güvende hissede­cek ve rahat olacaksınız. Uzun süreli dostluk ilişkisi kurabilirsiniz.

Takip Et