Boğa Burcu İle Başak Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/boga-burcu_basak-burcu-uyumu-e1576962358317.jpg
BOĞA BURCU İLE BAŞAK BURCU UYUMU

Boğa burcu başak uyumu hakkında merak ettikleriniz. İş konusunda ve ortak çalışmalarda tutumlu, mad­di değerlere önem veren, kuşkucu Başak burcuyla kolay anlaşırsınız. İlk baş­ta Başak burcunun duygu ve düşüncelerini anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Ayrıntılara önem veren Başak burcunun eleştirici konuşmaları hoşunuza git­meyebilir. O da sizin gibi çalışkan ve sorumluluklarını bilen birisidir. Para­sal konularda iyi anlaşır ve başarılı ortak çalışmalar yapabilirsiniz.

BOĞA BURCU İLE BAŞAK BURCU AŞK UYUMU

Başak burcuyla her konuda anlaşacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Başak sizin kadar duygulu ve aşka önem veren biri değildir. Evlendiğiniz­de amaçlarınız birbirine uygun olursa mutlu olabilirsiniz. Yuvasına bağlı­dır. Başak burcu içinde para önemlidir, o da sizin gibi savurganca harca­malara dayanamaz.

Para konusunda iyi anlaşır, gelecek için birikim yapar­sınız. Tartışmalarda üstün zekası sayesinde sizi susturabilir. Konuşma ve eleştirileriyle sizi yaralayabilir, siz de onu ağlatabilirsiniz. İlk başta uyum sağlarsanız mutlu bir ilişki olabilir, yok anlaşamazsanız duygusal anlamda yıpratıcı ilişki olacaktır.

BOĞA BURCU İLE BAŞAK BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Sorumluluk duygusu fazlasıyla gelişmiş Başak insanıyla arkadaş olabi­lirsiniz. O da sizin gibi davranışlarını kontrol altında tutan ve paraya önem veren birisidir. Ortak zevkleriniz olabilir. Yalnız duygusal, kuşkucu ve ti­tiz davranışlarıyla sizi bunaltacaktır. Eleştirilerine katlanabilirseniz ilişki­niz uzun süreli olabilir.

Takip Et