Boğa Burcu İle Balık Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/boga-burcu_balik-burcu-uyumu-e1576955972397.jpg
BOĞA BURCU İLE BALIK BURCU UYUMU

Boğa burcu balık uyumu. Balık burcu insanıyla iş ortamında iyi anlaşabilir­siniz. Çalışmalarınızı hayranlıkla karşılayacak ve sizi takdir edecektir. Ko­lay yönetilen ve uyum sağlayan biridir. Balık burcunu eşsiz hayal gücün­den yararlanabilir ve onu istediğiniz yöne çevirebilirsiniz. Yalnız fazla bas­kıya ve sıkıya da gelmediğini unutmamalısınız. Yönetimi elinizde tutar, dengeyi iyi kurar ve parasal konularda Balık burcunu iyi yönlendirirseniz başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.

BOĞA BURCU İLE BALIK BURCU AŞK UYUMU

Balık burcuyla evlilik ilişkisinde iyi anlaşırsınız. Yalnız Balık burcu duygusal ve romantik bir tiptir, çabuk kırılabilir. Maddi değerler onun için önemlidir ama daha da önemlisi duygularıdır. Eşiniz Balık tam anlamıyla size uyum sağlayacak, ilgi gösterecek, her zaman yanınızda olacak ve ara­dığınız güveni de verecektir. O da sizin gibi kıskanç biridir, hatalarınızı af­fetmeyebilir. Duyguları incinen Balık insanı karamsarlaşarak mutsuz ola­bilir. Mutluluk için onun duygularına önem vermeli ve zevklerini paylaş­malısınız. Balık burcu da sizin kadar rahatına düşkün ve her türlü konforun olduğu bir yuva istemektedir. Birlikte bunlara sahip olmanız da zor değil­dir. Seven ve sevilen Balık burcu sizi mutlu etmek için elinden geleni ya­pacak ve gözü de sizden başkasını görmeyecektir.

BOĞA BURCU İLE BALIK BURCU AŞK UYUMU

Arkadaşınız Balık’la aynı düşünceleri ve zevkleri paylaşabilirsiniz. O da sizin gibi zevkleri için para harcayan, sevgiye ve duygulara önem ve­ren birisidir. Dostları da onun için çok özeldir. Önlemci davranışlarınız ho­şuna gidecek ve kendisini sizin yanınızda güvende hissedecektir. Bazen değişken davranışlarından rahatsız olsanız da idare edebilirsiniz.

Takip Et