Boğa Burcu İle Aslan Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/boga-burcu_aslan-burcu-uyumu-e1576962638909.jpg
BOĞA BURCU İLE ASLAN BURCU UYUMU

Boğa burcu aslan uyumu nasıldır? Bu sorunu cavabı yazımızda ayrıntısıyla işlenmiştir. Aslan burcu insanıyla iş ortamında zorlansanız bile başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. O da sizin gibi sabırlı, çalışkan ve yükselmek isteyen biridir. Ayrıca parasal değerler onun için de önemlidir. İkiniz de hırslı ve sabit fikirli kişiler olduğunuz için başladığınız işlerin so­nucunu getirmeden bırakmazsınız. Risk almaktan korktuğunuz için Aslan burcunun uç noktalarda dolaşmasına ve savurganca harcamalarına karşı çı­kabilirsiniz. Dengeleri iyi koruyabilirseniz çok başarılı işler yapabilirsiniz. İnatlaşarak güç savaşına girerseniz ortaya sorunlar çıkabilir.

BOĞA BURCU İLE ASLAN BURCU AŞK UYUMU

Gösterişli ve şövalye ruhlu Aslan burcu insanından çok etkilenir, cinsellikteyse iyi anlaşırsınız. Aslan burcu cazibeli, mert, cömert, cana yakın ve ateşli biridir. Yalnız bir süre sonra özgürlüğüne düşkün olduğu için kıs­kançlıklarınıza ve onu sahiplenmenize dayanamayacak ve başına buyruk hareket edecektir. Hırslı ve kaprisli Aslan burcu her şeyin en iyisini isteye­cek ve savurganca harcamalarıyla sizi sinirlendirecektir. İkinizin de inatçı ve sabit fikirli oluşunuz anlaşmazlıklara ve tartışmalara neden olabilir. Ki­şilik çatışmasında ezilen taraf siz olabilirsiniz. Yükselen burç etkileri ve doğum haritalarınızdaki yıldız konumları durumu değiştirebilir.

BOĞA BURCU İLE ASLAN BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Siz sakin yaradılışınızla zevkleriniz için para harcarken, arkadaşınız As­lan gösteriş ve egosunun tatmini için para harcayacaktır. Arkadaş olarak aynı zevkleri paylaşmanız zordur. Aslan’ın cesurca karıştığı olaylar hoşu­nuza gitmeyebilir. Ortaklaşa paylaşacağınız şeyler olmadığı için ilişkiniz uzun sürmeyebilir.

Takip Et