Boğa Burcu İle Akrep Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/boga-burcu_akrep-burcu-e1576961872366.jpg
BOĞA BURCU İLE AKREP BURCU UYUMU

Boğa burcu akrep uyumu nasıldır? Sorusunun cavabı fazlaca merak edilen sorulardan. Hırslı, gizemli, kararlı, maddi değerlere önem ve­ren Akrep burcuyla birçok konuda iyi anlaşırsınız. İş konusunda birbirini­zi destekleyebilir ve başarılı ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Gözünüzden kaçan şeyleri size hatırlatacak, eksiklerinizi tamamlayacak ve kararlı dav­ranışlarıyla size yardımcı olacaktır. Onu kolay yöneteceğinizi de sanmama­lısınız. Kişiliği çok gelişmiş olduğu için kendisini size ezdirmeyecek ve yönetimi de elinde tutacaktır.

BOĞA BURCU İLE AKREP BURCU AŞK UYUMU

Karşı cins ilişkilerinde Akrep burcuyla anlaşabilirsiniz ama huzurlu bir hayat süreceğinizi de sanmamalısınız. Aşk konusunda ateşlidir. Güçlü ki­şiliği vardır, kıskançlığınız ve kısıtlamalarınız onu rahatsız edebilir. Onu sevmeli ve ilişkinizi ön planda tutmalısınız. Aksi takdirde sizden daha çok kıskanç ve kuşkucu olan Akrep burcu huzursuz olacaktır.

Sezgileri ve aklı sayesinde her şeyden haberdar olacak ve gözünden hiçbir şey kaçmaya­caktır. Bu duruma katlanabilirseniz mutlu olabilirsiniz. Doğum anında alı­nan yıldız etkileri ve yükselen burç konumları durumu değiştirebilir.

BOĞA BURCU İLE AKREP BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak Akrep burcunun size göre biraz daha gizemli ve suskun bir havası vardır. Bazı zevklerinizi onunla paylaşabilirsiniz. Sır saklaması­nı iyi bilir, ona dertlerinizi anlatabilirsiniz. Akrep burcu hep alıştığı yerle­re gider, bazı konularda sessiz kalır ve içinizde kuşkular uyandırır. Zaman­la bu arkadaşlığın sizi sıktığını düşünür, yeni birilerini arasınız.

Takip Et