Başak Burcu Kadını

AĞU 23-EYL 22

Başak Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Başak burcu kadını iseniz çekingen, duygularını belli etmeyen, kuşkucu biri­siniz. Zekanız, dürüstlüğünüz, çalışkan ve etrafınızla uyum içinde olmanız herkes tarafından beğenilir. Düzenli bir ev, maddi güvence, sizi sevecek ve koruyacak bir eş en önde gelen isteklerinizdir. Ailenize ve evinize düşkün olur, herkesi memnun etmek için uğraşır, başkalarına hizmet etmekten hoşlanırsınız. İlişkilerinizde önce dostluğa sonra sevgiye önem verirsiniz. Evinizin daima düzenli ve temiz olmasını ister, giyiminize özen gösterirsi­niz. Çocuklarınızı sever, eşinize bağlı kalır, iyi bir ev kadını ve anne olur­sunuz.

Başak burcu kadını karar vermekte zorlanır ve içinizde çelişkiler yaşarsınız. Bilgiye önem verir, kitap okumayı seversiniz. Eşinizi destekleyerek onun başarılı olmasına yardım edersiniz. Paranın değerini iyi bilir ve savurganca harca­malardan hoşlanmazsınız. İlişkilerinizde önlemci davranır ve herkesle dost olmazsınız. Göze ve damak zevkine hitap eden değişik yemekler yapmak­tan zevk alırsınız.

Başak Burcu Kadını Kişilik

Başak burcu kadını aşk: Aşk konusunda güven içinde olabilece­ğiniz kalıcı ilişki ister, gönül eğlendirmek için ilişkiye girmezsiniz. Zeki ve akılcı birisiniz, kendinizi korumasını iyi bilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinde güven duyabileceğiniz birini ararsınız. Sevmekten ve aşık olmaktan kor­kar, kafanıza uygun birini bulmadıkça evlenmezsiniz. Aradığınız eşin para­lı, anlayışlı ve sevecen biri olmasını ister, sevgiden çok güven ve dostluğa önem Seçeceğiniz erkek sizi korumalı ve size güven vermelidir. Eşinize saygı duyar ve ona sadık kalırsınız. Evlilikte sorumluluklarını bilen, iyi ve memnun edici bir eş olursunuz. Bulunduğunuz ortamın düzenli ol­masını istersiniz. Kıskanç birisi değilsiniz, kin tutmazsınız.

Başak kadınıyla ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız: Başak burcu kadı­nıyla ilişkiniz varsa veya onunla evliyseniz her şeyden önce size güven duymasını sağlamalısınız. Başak kadını için duygusal güven kadar, maddi değerlerin önemli olduğunu da bilmelisiniz. Başak kadınının ilgisini çeke­bilmek için temiz olmalı, giyiminize özen göstermelisiniz. Ona verdiğiniz sözleri tutmalı, randevunuza da geç kalmamalısınız. Ona maddi açıdan gü­ven vermeli, harcama yaparken fikrini sormalısınız. Duygularına önem vermeli, sevginizi belirtmeli ve onu eleştirmekten kaçınmalısınız.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et