Balık Burcu Kadını

ŞUB 19-MAR 20

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadını güzel, alımlı ve romantik tiplersiniz. Hayatta en çok önem verdiğiniz şey aşk, sonra da güzellik ve lükstür. Para için sev­mediğiniz biriyle evlenmezsiniz. Daima her şeyin en iyisini ister, lüks ve pahalı şeylerden hoşlanırsınız. Kıskanç davranır, başka kadınların üstün ol­duğunu düşünür ama yalnızca sahip oldukları şeyleri kıskanırsınız. Bilgile­ri, becerileri ve güzellikleri sizi ilgilendirmez. Karar vermekte zorlanır, ko­lay etki altında kalır, duygularınızı kontrol edemez ve zor anlarınızda gözyaşlarınıza sığınırsınız.

Kendinize iyi bakar, evinizin de güzel olmasını is­tersiniz. Aslında evinizi sığınacak bir kucak olarak görür, rahat bir ortam yaratmak için elinizden geleni yaparsınız. Eşinize, yuvanıza ve çocukları­nıza bağlılık duyar, çocuklarını şımartan bir anne olursunuz. Ev işlerinde becerikli olduğunuz söylenemez. İşinizi ağırdan alır, üşengeç davranır, ra­hatınıza düşkün olursunuz. Buna karşın evinizde konuk ağırlamaktan ve onlara ikramlarda bulunmaktan hoşlanırsınız.

Balık burcu Kadını Aşk

Aşk ve sevgiye önem verir, bu konuda kuşkucu ve kıskanç davranırsınız. Ortada neden yokken bile kuşkuya kapı­lır, üzülür ve ağlarsınız. Bu tutumunuzla erkeğinizi üzer, sorun yaratırsınız.Lüks ve pahalı şeylere ilgi duyarsınız.

Sevip sevildiğiniz sürece diğer şey­ler ikinci planda kalabilir. Sevdiğiniz kişiye kendinizi adar, onu mutlu et­mek için elinizden geleni yaparsınız. Beğendiğiniz erkeği duygularınızı ve dişiliğinizi kullanarak elde edersiniz.

Sezgilerinizi kullanarak partnerini­zin ne istediğini anlar ve ona göre hareket edersiniz. Uyumlu tutumunuz­la ilgi çeker, sevgi ve sevecenliğinizle erkeğinizin etrafına ağ örer, bir şe­kilde kendinize bağlarsınız. Bu durum bilgiye, beceriye ve güçlü bir kadı­na ilgi duyan erkeklerin hoşuna gitmeyebilir. Aldatıldığınızda çok incinir, eşinizden lüks ve pahalı isteklerde bulunarak öç almaya çalışırsınız. Çift kısmetli olduğunuz için mutlu olmadığınız evliliği sürdürmez, ayrılarak tekrar evlenebilirsiniz.

Balık Burcu Kadını İlişki

Balık kadınıyla ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız: Balık kadı­nıyla ilişkiniz varsa veya onunla evliyseniz bu kadının her şeyden çok aş­ka ve sevgiye önem verdiğini bilmelisiniz. Daha da önemlisi duygusal, kuşkucu ve kıskanç biri olduğunu unutmamalısınız. Size güvenmesini sağ­lamalı, duygularına karşılık vermelisiniz. Lüks ve pahalı şeylerden hoşlan­dığını bilmeli, onu mutlu etmek için ihtiyacı olan şeyleri ona almalı, duy­gularına hitap edecek şeylerle onu şımartmalısınız. Kıskanmasına neden olacak davranışlarda bulunmamalı, onun yanındayken başkalarıyla ilgilenmemelisiniz. Kulağına fısıldayacağınız aşk sözleri ve etkileyici bir bakış çok hoşuna gidecektir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et