Aslan Burcu Kadını

MAR 21-NİS 19

Aslan Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Aslan burcu kadını , fiziksel yönden çekici ve etkileyici, neşeli, iyi niyetli, özgür ruhlu, bi­raz da bencil birisiniz. Davranış ve konuşmalarınızla elde edemeyeceğiniz şey yoktur. Yaratıcı ve parlak düşünceleriniz vardır. Ne istediğini bilen, el­de etmek için hırsla çalışan, yenilik yanlısı birisiniz. Kısıtlanmalara ve tu­tucu davranışlara dayanamazsınız. Yumuşak görünüşünüzün altında hırçın bir mizaç saklı olabilir. Her şeyin en iyisini ister ve gösterişi seversiniz. Olayları dramatik bir şekilde anlatır, gerektiğinde de iyi rol yaparsınız. Ev­de oturup sıradan işler yapmaktansa iş hayatını tercih edersiniz. Lüks bir yaşam, mücevherler ve marka olan giysiler almanız için para gereklidir. Zevkiniz için kolayca para harcayabilir, hatta borca da girebilirsiniz. Eş seçiminde değerinizi bilen, özgürlüğünüzü kısıtlamayacak, ev ve iş haya­tınızı dengeleyecek, istediğiniz lüks hayatı size sunacak birini arasınız. Ge­zip eğlenir, arkadaşlık ve dostluk ilişkilerine önem verirsiniz.

Aslan burcu kadını, her zaman bakımlı, dikkat çekici, gurur­lu, sevgiye önem veren, lüksten ve pahalı şeylerden hoşlanan birisiniz. Pa­rasal değerlere verdiğiniz önem duygularınızı baskı altında tutabilir. Sevgi ve madde arasında bocalayabilirsiniz. Saygı da sizin için aşk kadar önem­lidir. Evlendiğiniz kişinin yükselmesi ve mal sahibi olması için yardım edersiniz. Davranış ve konuşmalarınızla istediğiniz etkiyi yaratır ve ilgi odağı olursunuz. Romantik ve çabuk aşık olabilen, eşiniz üzerinde hâkimi­yet kuran birisiniz. Dişiliğinizi kullanmayı iyi bilirsiniz. Uyumlu bir evli­likte mükemmel bir eş ve anne olabilirsiniz. Seveceğiniz erkek mert, cö­mert, neşeli, konuşkan, gezmeyi ve eğlenmeyi seven, lüksten hoşlanan pa­ralı biri olmalıdır. Eşinizi asla aldatmayı düşünmez ve aynı sadakati karşı taraftan da beklersiniz.

Aslan Burcu Kadını İlişkisi Nasıldır?

Aslan burcu kadınıyla ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız: Aslan kadı­nının sevgiye önem veren, lüks ve pahalı şeylerden hoşlanan, cesur biri ol­duğunu unutmamalısınız. Kendisine uygun, özgürlükten yana, neşeli, cö­mert ve paralı erkek aramaktadır. Her şeyden önce bu kadına karşı yalan söylememeli, dürüst ve mert olmalısınız. Aslan kadını kendini kısıtlayacak, kıskanç, katı ve dar görüşlü erkeklere katlanamaz. Sizi aldatmayacağından emin olabilirsiniz. Mutlu olmak için sevginizi belirtmeli, onun üstünlüğü­nü, giyimini, zarifliğini övmeli, zevklerine harcayacak parayı da vermeli­siniz. İş hayatında ilerlemeli ve sizinle gururlanmasını sağlamalısınız.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et