Akrep Burcu Kadını

EKİ 23-KAS 21

Akrep Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu kadını son derece çekici, gizemli, duygulu, tutkulu tiplersiniz. Sizin için gerçekler ve güzellikler çok derinlerde saklıdır. Dı­şardan bakıldığında soğuk ve duygusuz biri olarak görünebilirsiniz. Alçak­ gönüllü davransanız bile kendinizi beğenmiş hissini uyandırıyorsunuz. Duy­gu ve düşüncelerinizi belli etmez ve içinizde saklarsınız. Kendine güvenen, yalandan hoşlanmayan dürüst birisiniz. Kararlı, tuttuğunu koparan ve ilişki­lerinde kendini ezdirmeyen bir insansınız. Maddi değerler sizin için önemli­dir. Parayı ihtiyacınız ve lüks olan şeyler için değil, sosyal alanda üstünlük kurmak için istersiniz. Evleneceğiniz kişide güven arar, sosyal konumuna da önem verirsiniz.

Çocuklarınızı sevseniz bile eşinizi daha ön planda tutarsınız. İlişkilerinizde kıskanç davranır, sahiplenme duygusuyla hareket edersiniz. Kendinizi üstün görür, başkalarının evini, eşyasını, konumunu daha doğrusu her şeyini kıskanırsınız. Sizin için her şey ya hep ya hiçtir, orta nokta diye bir şey yoktur. Sezgi gücünüzden yararlanarak isabetli kararlar verir, zor anlarda duygularınızı kontrol edersiniz.

Akrep burcu kadını, erkekler tarafından beğenilen, son derece gizemli çekici ve duygulu birisiniz. Duygularınızı açıklamakta zorlanmanıza rağmen istediğiniz erkeği kolaylıkla elde edebilirsiniz. Sezgi gücünüzden ya­rarlanarak karşı cinsin istek ve duygularını anlar ve ona göre hareket edersi­niz. Seçtiğiniz erkek sizce kişilik sahibi, aşkı bilen, paralı ve ihtiraslı biri ol­malıdır. Sevdiğiniz erkek için her şeyi göze alır, flörtü ve macerayı sevseniz bile ona sadık kalırsınız. Bir erkeği nasıl memnun edeceğinizi iyi bilir ve cin­sel kimliğinizi iyi kullanırsınız. İlişkilerinizde kuşkucu ve kıskanç davranır, sahiplenme duygusuyla hareket edersiniz. Sevip, sevildiğiniz sürece sorun yoktur, yalnız ikinci planda kalmaya ve aldatılmaya asla dayanamazsınız. Al­datıldığınızda büyük kin ve nefret duyar , elinizden gelen kötülüğü yaparsınız.

Akrep Burcu Kadını İlişki

Akrep kadınıyla ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız: Akrep kadınıy­la ilişkiniz varsa veya onunla evliyseniz iki tarafı keskin bir bıçakla oynadığı­nızı bilmelisiniz. Bu kadın sizi mutluluğun doruğuna çıkarırken, incitildiğinde ve aldatıldığında acının en büyüğünü tattırabilir. Akrep kadınının duygusal, kuşkucu ve kıskanç biri olduğunu unutmamalı, kıskanmasına neden olacak davranışlarda bulunmamalısınız. Her şeyden önemlisi ona güvenmeli, size de güvenmesini sağlamalısınız. Kıskançlık duyguları kabardığında aşırı tepki gös­termemeli ve sakinleşmesini beklemelisiniz. Sevginizi ifade etmeli ve maddi yönden güvende olmasını sağlamalısınız.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et