KategorilendirilmemişHangi Burca Hangi Hediye Verilir?

27 Nisan 2020by admin0
https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2017/11/post_09-1280x800.jpg

Koç – toptan ve ipten aktif rekreasyon ve spordan spor salonuna kadar her şey bir araya gelecektir (maç). Her durumda, benzersizliğinizi yüz yüze vurgulamayı unutmayın.
Çiçekler – kırmızılar.

Boğa – ilişkinize (ilişkinize) bağlı olarak, kek olabilir ve bir dizi kozmetik (koleksiyon) ve çiftlikte yararlı bir şey olabilir.
Çiçekler – buket: sarı veya kırmızı renklerle (çiçekler) uyumlu daha fazla yeşillik (yeşillik).

İkizler – bu bilgi severler klasik hediyeleri tercih eder – kitaplar.
Çiçekler – çok, küçük temiz güller veya karanfiller olmalılar. Mavi çiçekler bulursanız, hostesden% 100 memnun kalacaksınız.

Kanser – bu ev konforu sevgilisine (uygun olacaktır) ve yumuşak oyuncaklara ve yumuşak sıcak şeylere ve ana – sıcak nazik kelimelere yaklaşacaktır.
Çiçekler – zambaklar. Dikkat edin – taze olmalılar, çünkü hostes buketin ömrünü korumak için tüm çabaları yapacak (ekleyecektir).

Leo – kızların en iyi arkadaşları – evet, evet – elmaslar. İkinci durumda – altın takılar … Çok yakın olmayan kadınlara güzel süslemeler, kalbin sembolü veya tatlı bir heykelciği verilebilir.
Çiçekler – şüphesiz güller. Ve buket şık olmalı.

Kız – yürüyüş (bakım) için sağlık için iyi olan şeylere bir hediye vermeniz gerekir: elektrikli diş fırçası, saç kurutma makinesi, bir dizi krem ​​(koleksiyon), vb.
Çiçekler – onları uzun bir süre rüzgarlı bir hostes hatırlatacak şekilde bir sürahi (pot) içinde sunacaksınız.

Terazi – laik şenlikleri sevenler kendilerini sever ve gösterirler ve diğerlerine bakarlar – onlara bir konsere, defile veya şov için bilet vereceksiniz (kesinlikle iki, en az bir).
Çiçekler – Mimoza.

Akrep – onlara daha sonra “şikayet” (şaka) olacak bir yelek verecektir. Ve (ama) ciddi olarak, bakır dağın bu sahiplerine bir kutu malakit, gümüş eşya, bir dizi erotik kıyafet, vb.
Çiçekler – nergis.

Okçu – bu işaretin temsilcisinin ilgi alanları bir hediye seçmeye yardımcı olacaktır: literatürden, hediyelik eşyalardan – yemekler, tercihen – gözlük, gözlük gibi bir ansiklopedi olabilir.
Çiçekler – krizantem.

Oğlak – çiftlikte veya işte ihtiyaç duyulacak işlevsel bir şey sunacaksınız: birkaç (hafif) renklere sahip bir kalem (sap) (mermi), bir çaydanlık, bir takvim.
Çiçekler – zorunlu değil, çizilebilirler ve açıkçası, böylece daha uzun sürecekler (saklanacak).

Kova – hediye orijinal olmalı ve bir açıklama ile birlikte verilmelidir, bilerek nasıl uygulanacağı önemli değildir: mizahi bir yazıt içeren bir tişört, pençeli pençeler…
Çiçekler asimetrik bir buket içinde düzenlenmiş saplardır.

Balık – edebiyatta kurgudan daha fazlası, hediyelik eşyalar – bir cam top, hareketli balıklı bir lamba, kıyafet – sıcak eldivenler veya çoraplar.
Çiçekler – Novruzflowers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et